ofis taşıma

Ankara nakliyat firmamız ofis taşıma ve iş yeri taşıma konusunda dikkatli ve özenli çalışmaları ile kalitesini kanıtlamış durumdadır. Ankara ofis taşıma firması olarak ofisinizin taşınması esnasında en az iş kaybını yaşayacağınız şekilde hızlı ve güvenli bir taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Taşınma talebinizin alınması üzerine iş yerinize gelen bir ekibimiz veya ekspertiz elemanımız ofisinizdeki eşyaların niteliğini ve miktarını inceleyerek bir değerlendirme yapmaktadır. Bu değerlendirme sonucunda firmamızca oluşturulan bir taşınma planı dahilinde çalışmalara başlanır ve bu şekilde mümkün olan en planlı ve kısa sürede tamamlanan bir taşıma işlemi tamamlanır.

Ofisinizde buluna tüm değerli elektronik eşyalarınız dikkatli ve en güvenli olacak şekilde ambalajlanmaktadır. Karton koli ve fıçılar, hava kabarcıklı naylonlar, karton koliler, kraft kağıt ve battaniye gibi malzemelerimiz ile tüm eşyalarınızın paketlemesi yapılarak araçlarımıza aktarılır ve yeni iş yerinize taşıması gerçekleştirilir.